Znani Absolwenci Email

Jerzy Adamuszek

podróżnik, pisarz, od wielu lat mieszka w Montrealu. Honorowy Obywatel Gminy Klucze. Właściciel kilku rekordów Księgi Guinnessa; odbył samochodowy rajd przez Amerykę Południowa i Północną, odkrył najdłuższe połączenie wodne Zatoki Meksykańskiej z Morzem Beauforta, udowodnił, że Montreal jest największym miastem-wyspą, odbył też rowerową podróż po Kubie. Autor książek: "Wyrachowane szaleństwo" "Kuba to nie tylko Varadero" "Słonie na olejno" Osiągnięcia zarejestrowane przez Księgę Rekordów Guinnessa: w 1986 : Samotny rajd samochodowy przez obie Ameryki. w 1993 : Odkrycie najdłuższego w świecie transkontynentalnego połączenia wodnego. w 1995 : Odkrycie, że Montreal jest największym na świecie miastem- wyspą, leżącą pomiędzy rzekami.

kalarus

Andrzej Kalarus

muzyk, kontrabasista. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Muzyczną w Warszawie. Pracował w Filharmonii Narodowej. Obecnie wykładowca na Uniwersytecie Xalopa w Meksyku.Zaproszenie recital

Urszula JaworskaUrszula Jaworska

założycielka Fundacji Urszuli Jaworskiej zajmującej się pomocą ludziom chorym na białaczkę. Absolwentka Szkoły Baletowej w Warszawie. Tancerka: „Mazowsza”, grupy „Sabat”, i teatru „Syrena”.

Anna Widur

wice przewodnicząca Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki oddziału krakowskiego, Członek Komisji Rewizyjnej. Współautorka takich pozycji jak: „Zbiór zadań z matematyki”, „Zadania egzaminacyjne z matematyki dla uczniów gimnazjum”, „Matematyczno-przyrodniczy czar par”, „Egzamin gimnazjalny”.

leszek zdjLeszek Grzanka

Matematyk, fizyk, informatyk. Miłośnik gier i łamigłówek logicznych. Ukończył Studia Matematyczno-Przyrodnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim -kierunek wiodący: matematyka teoretyczna. Uzyskał absolutorium - Informatyka na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.Pracownik Instytutu Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie. Zdobył IV miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Logicznych i Matematycznych w Paryżu w 2000r. Od 2006r współpracuje z Europejską Organizacją Badań Jądrowych CERN w Genewie.

Klaudia Kulawik

Klaudia

ccf20110405 00000ccf20110405 00001ccf20110405 00002ccf20110405 00003ccf20110405 00004ccf20110405 00005ccf20110405 00006ccf20110405 00007

Leokadia Zacna