Dyskoteka andrzejkowa 2017 Email

 

tańce

 

wróżby

zabawy andrzejkowe

W środę 29 listopada uczniowie obchodzili Andrzejkipodczas dyskoteki andrzejkowej.

W tym dniu „kącik zabaw” został zamieniony w "kącik wróżb". To uczniowiez klasy piątej, szóstej i siódmej przeobrazili się we wróżki i zadbali o magiczny nastrój. Uczestnicy andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwali papierowe serca, aby odczytać imię swojej sympatii, losowali magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukali swojej szczęśliwej liczby….

Wróżby przeplecione były konkursami oraz szaloną, dyskotekową muzyką. Wszyscy bawili się wesoło. Zmęczeni i głodni mogli uzupełnić swoje siły w kawiarence, która oferowała napoje, tosty i pyszne mufinki przygotowane przez rodziców klasy V.
          Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

info. Monika Zalewska