Powiatowy Konkurs Recytatorski „Humor w poezji dziecięcej” – etap szkolny Email

Recytujemy

Wyniki

I miejsce Jaś Żak z klasy 2     II miejsce Daria Półkoszek z klasy 3      III miejsce Maja Tylec z klasy 1

Wyróżnienie

Krzysztof Mitka z klasy 1               Stanisław Wdowik z klasy 3                     Leny Działach z klasy 3

Wręczenie nagród i dyplomów

7 grudnia 2017r. odbył się szkolny etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla edukacji wczesnoszkolnej pt. „Humor w poezji dziecięcej”. Uczniowie zaprezentowali wiersze związane z tematyką konkursu. Małych oratorów oceniało jury w składzie: pani od Bożena Kliś i pani Monika Latos. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników wybrano najlepiej recytujących uczniów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w gminnym etapie.

Wyniki konkursu:

pierwsze miejsce zdobył Jan Żak ucz. kl.II - nauczyciel prowadzący Eleonora Lazurowicz-Senejko

drugie miejsce Daria Półkoszek ucz. kl. III - nauczyciel prowadzący Edyta Kidawa-Półkoszek

trzecie miejsce Maja Tylec ucz. kl. I- nauczyciel prowadzący Anna Wójcik-Kochańska,

Zostały również przyznane wyróżnienia dla Stasia Wdowika i Leny Działach z kl. III, oraz Krzysia Mitki z klasy I.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w gminnym etapie konkursu!