„W grudniową noc” Email

Wspólna kolęda „ Jest taki dzień”

Przywitanie

Goście, rodzice, uczniowie, przedszkolaki

Taniec przedszkolaków

Rodzinne kolędowanie

Niezwykły gość

Aukcja

Wszyscy razem śpiewamy

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,
jest taka moc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła, co spełnia marzenia...
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.

W piątek, tj.15.12.2017r. o godz.17.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chechle odbyła się impreza środowiskowa kiermasz świąteczny pt. „W grudniową noc”.

Organizatorami byli Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Chechle.

Wspólne kolędowanie rozpoczęły dzieci przedszkola i szkoły, śpiewając  pastorałkę „Jest taki dzień” .

Następnie Pani  Anna Kotara -dyrektor ZSP w Chechle, przywitała przybyłych gości, a wśród nich m.in. Wójta Gminy Klucze, Pana Norberta Bienia.

Program kiermaszu świątecznego był niezwykle bogaty. Najpierw wystąpiły przedszkolaki w pięknym tańcu Śnieżynek. Potem rozpoczął się rodzinny koncert kolęd i pastorałek. W przerwie występów odbyła się aukcja, którą prowadziła Pani Joanna Bożek, znana lokalna artystka i malarka ikon. Znalazły się na niej liczne obrazy i przedmioty ofiarowane przez darczyńców.

Ponadto można było zakupić świąteczne stroiki oraz skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez rodziców. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z rękodziełem artystycznym przygotowanym przez Panie z KGW.

Niezwykłym gościem grudniowego wieczory był Św. Mikołaj, który rozdawał prezenty nie tylko dzieciom, ale także dorosłym.

Na koniec kiermaszu dzieci zaśpiewały pastorałkę, a wraz z nimi wszyscy zebrani na sali gimnastycznej.

inf. Bożena Kliś