ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „MOJA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI” Email

                                                    

     Na ogłoszony przez bibliotekę konkurs wpłynęło 48 zakładek z klas IV-VII i 13 zakładek z klasy III. Jury, w składzie Monika Zalewska, Agnieszka Jurczyk i Renata Zawisz oceniało staranność wykonania, dobór materiału, praktyczność wykonanych zakładek i estetykę. Zakładka powinna być wytrzymała, a więc nie może być wykonana z cienkiego papieru, nie powinna też brudzić kartek brokatem czy innym źle wybranym materiałem. Powinna być estetyczna, aby czytelnik z przyjemnością z niej korzystał.          

   W kategorii klas starszych I miejsce przyznano uczennicy kl. IV b Faustynie Palskiej, II miejsce ex aequo przyznano Wiktorii Piątek i Illii Chobitko z kl. VI, III miejsce ex aequo zajęły Gracjana Sierka z kl. V i Aleksandra Krawczyk z kl. IV a. Wyróżniono prace Olafa Hyli i Julii Szopy z kl. V. Uczniowie ci zostaną nagrodzeni ocenami z Plastyki.

   Wśród uczniów klasy III przyznano I miejsce Tomaszowi Borokowi, II miejsce ex aequo Milenie Rudy i Darii Półkoszek, III miejsce ex aequo Juliuszowi Smętkowi i Amelii Tylec. Wyróżniono prace Anny Kulawik i Jakuba Jagły.

   Nagrodzeni uczniowie otrzymają słodki upominek.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wykonane prace, gratulujemy pomysłowości i staranności wykonania. Najładniejsze zakładki otrzymają uczniowie klasy I.                                    

inf. Renata Zawisz