Wycieczka klasy 3 Email

         18 wrzesnia 2018 r. klasa 3 pojechała na wycieczkę do Klucz. Najpierw uczniowie odwiedzili placówkę Poczty Polskiej w Kluczach. Poznali logo poczty oraz różne rodzaje przekazów pocztowych. Utrwalili nawyki kulturalnego zachowania się w instytucjach publicznych. Zapoznali z instytucją poczty i pracą listonosza. Poznali drogę listu, paczki i innych przesyłek. Następnie odbyło się spotkanie z pracownikiem Gminnej Biblioteki Publicznej gdzie zapoznali się z zasadami pracy bibliteki, poznali ofertę oraz zasad jej funkcjonowania. Z ogromnym zaangażowaniem przeżyli lekcję biblioteczną o zaufaniu (czytaj więcej)

           Na koniec wycieczki odwiedzili Komisariat Policji w Kluczachm, gdzie zostali zapoznani z pracą policjantów. Zwiedzili budynek komendy oraz  przypomnieli ważne zasady bezpieczeństwa.